רגיעה | תערוכת אמני אשכול

24.10.2008 – 14.10

 אנו פותחים את העונה בתערוכה חגיגית, שהיא פרי שיתוף פעולה בין אוצרי הגלריות השכנות במועצה ודליה חרל"פ, ספיישל לחג הסוכות!

"רגיעה" במירכאות כפולות, זהו תיאור המצב באזורנו בפתחה של שנה חדשה שאיש אינו יודע מה היא מביאה בכנפיה. בינתיים שקט, רגוע. הדי הפצצות שככו מעט ואיש איש ממשיך בשגרת יומו: החקלאים שוב יוצאים כדרכם לעבד את השדות ומייחלים לשנת גשמים, האוטובוסים ממשיכים להוביל תלמידים לבתי הספר, תינוקות בני יומם לומדים ללכת, ואנחנו – אמני אשכול, ממשיכים בשלנו, באיזמל, במכחול, במצלמה ובחומר, לעצב את עולמנו. "רגיעה" במירכאות כפולות, כשהשקט ה"רגוע" עשוי כל רגע להפוך לענן מאיים מכיוון מערב.  שקט דרוך, על קוצים, מרעיד גם את היד שאוחזת במכחול.

התערוכה "רגיעה" מתפרסת על פני חמש הגלריות של המועצה שלנו :

בגלריית המכון בנירים יציגו פיסול קרמי, בגלריית הקיטור במגן יציגו צילום, בבית הלבן יציגו פיסול, בציאורים באורים והגלריה בבארי  יציגו ציורים ווידיאו.

הקהל מוזמן לבקר בגלריות במשך החג, בסופי השבוע, ולהינות משפע היצירה המקומית של אמני אשכול.

כאמור, מאוד מומלץ לבוא לבקר בגלריה ולהתפעל(!), יש בהחלט ממה. אך אל תסתפקו בכך: קחו רכב ועשו את כל הסיבוב באורים, נירים, מגן וניר עוז ותופתעו מכמות העבודות ומהאיכות שלהן. תגלו גם את אמני בארי שמשתתפים בתערוכות השונות, הצלמים במגן, הפסלים שלנו בניר עוז (הבית הלבן) והציירים באורים.

חזרה